Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 5 common:people_all_forms

Соціальний педагог

Date: 21 жовтня 2021 о 11:47, Refreshed 24 листопада 2021 о 20:20

Лицур Леся Ярославівна

Леся.jpgсоціальний педагог

Діяльність соціального педагога в закладах освіти передбачає створення умов для успішної соціалізації та адаптації дитини, як процесу набуття нею соціальної компетентності, формування і ствердження її як особистості, входження в активне громадське життя.

Соціальний педагог  -  це одна із головних фігур у школі, яка покликана об’єднати зусилля сім’ї, школи, громадськості для надання допомоги дитині.

Моє педагогічне кредо: "Дитина не глечик, що треба наповнювати, а вогник, що треба запалювати".

Моє життєве кредо: "Іти по життю з усмішкою, нести людям добро, радість і оптимізм".

Головна проблема, над якою працюю - виховання в учнів свідомого ставлення до свого життя і свого здоров'я як найвищої соціальної цінності.

Мета діяльності: cтворення сприятливих умов для адаптації та соціалізації учнів, їх особистісного розвитку, попередження негативних явищ серед дітей за допомогою інтерактивних форм і методів роботи.​

Завдання:

1.  Здійснення соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу.

2.  Формування морально зрілої особистості, соціально-значущих орієнтацій і установок у життєвому самовизначенні учнів.

3.  Створення сприятливих умов для розвитку здібностей та реалізації можливостей особистості, її пристосованості до життя.

4.  Профілактика негативних явищ (моральних, фізичних, соціального характеру) й пропаганда здорового способу життя.

5.  Попередження жорстокості (булінгу) щодо особистості в учнівському середовищі.

6. Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, дітей пільгового контингенту, сімей у СЖО.

7. Відстоювання прав та інтересів учнів відповідно до державних та міждержавних документів з метою забезпечення для неповнолітніх гарантованих їм прав та умов життєдіяльності.

8. Формування навичок правомірної поведінки і навчання діяти в різноманітних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права.

9. Психолого-педагогічна підтримка, діагностика, консультування усіх учасників освітнього процесу.

Напрямки роботи:

• Діагностика

• Профілактика, у тому числі розвиток соціальних навичок

• Навчальна діяльність

• Консультування

• Зв'язки з громадськістю

• Просвіта

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Про охорону дитинства Закон України від 26.04.2001 № 2402-III

ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ  на насильство, булінг (цькування) щодо учня

Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

Особливості соціального патронажу сім'ї

Протидія булінгу (цькуванню)

Робота соціального педагога з дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Comments:
Only authorized users can leave comments.