Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 5 common:people_all_forms

Абетка для батьків

Date: 10 жовтня 2021 о 19:19, Refreshed 2 грудня 2021 о 14:33

Права та обов'язки батьків

Поради батькам про безпеку дорожнього руху

Безпечній поведінці на дорозі треба вчити. Але завчені, як вірші, правила не вбережуть дитину від біди. Тому поряд з вивченням правил дорожнього руху треба діяти особистим прикладом.

• Використовуйте будь-який відповідний момент для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху.
  • Гуляючи з дитиною по селу чи місту, по дорозі до школи і додому зверніть його увагу на те, як багато машин, автобусів, їздить по вулицях. А який порядок! Це тому, що люди виконують правила дорожнього руху.
  • Розкажіть про те, що машини їдуть по одній стороні дороги, а люди ходять по тротуару.
  • Переходячи з дитиною вулицю, покажіть їй, поясніть, що треба уважно подивитися ліворуч, потім праворуч, і переходити вулицю прямо, а не навскіс.

Дуже важливо, щоб ваша дитина зрозуміла, а не тільки запам‘ятала, що виконувати правила руху потрібно завжди і всюди. Тому особистим прикладом показувати їй, як потрібно поводитися на вулиці. Ваш приклад буде куди більш наочним, ніж сотні разів повторювані слова. Тому навіть якщо ви спізнюєтеся — все одно переходьте дорогу там, де це дозволено правилами.

Comments:
Only authorized users can leave comments.